Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

Farmasi Katalog

katalog online farmasi

Bizi Takip Edin

Telefon Numaramız

Bu site Farmasi Elmas Direktörü

 Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

+90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

Arama Kutusu

Aktif Ziyaretçi Sayısı

34 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jelinin Faydaları

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
farmasi biberli masaj jeli

 
DR. C. TUNA BİBERLİ MASAJ JELİNİN FAYDALARI
Kırmızı Biber (Capsicum frutescens)
Bu masaj jelinini oluşturan kırmızı biber, bir C, B3 ve E vitamini kaynağıdır ve pek çok faydalı bir madde olan Karoten ve türevlerini içerir. 
BİBERİYENİN YAĞ YAKICI ÖZELLİĞİ VARDIR!
*Biberiye aynı zamanda bölgesel zayıflama ve selülitlerdede kullanılabilinir.
*Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı bir üründür.
CİLDİ NEMLENDİRİR VE SIKILAŞTIRIR..
*Düzenli kullanımda uygulanan bölgenin kan dolaşımını hızlandırarak , damarları sıkılaşmasına, ve bacaklarda oluşan ödemi atmaya yardımcı olur ..
 
Zencefil (Zingiber Officinale) Kökü Özü: 

Anavatanı çin olan ve günümüzde genellikle tropik bölgelerde yetişmekte olan eski zamanlardan beri toplumlar tarafından faydaları nedeniyle kullanılan bir bitkidir. Baharatlı içeriği sayesinde, cildin nem dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki  Fenoloik asit sayesinde rahatlayıcı bir etkiye sahiptir. 
 
Isırgan Otu (Urtica Dioica) Özü:
 
Isırgan otu, ısırgangiller familyasına ait çok yararlı bir bitkidir. Yabanı olarak Orta ve Doğu Avrupa'da yetişmektedir; Cildin sıkılaşmasına ve su dengesini korumaya yardımcı olur, cildin mineral dengesini destekler. Kan dolaşımını
hızlandırır.
 
DR. C. TUNA BİBERLİ MASAJ JELİ:
 
Varis oluşumunu engeller, Varis ağrılarını hafifletir, kan dolaşımını hızlandırır, yağ yakıcı özelliği vardır. Eklem ağrılarına çok iyi gelir. Adale ağrılarını hafifletir. Cildi nemlendir, cildi güzelleştirir, Selülit görünümünü gözle görülür şekilde düzeltir.
 
VARİS HASTALIĞI NEDİR ??; 
 
VARİS RAHATSIZLIKLARINA !

DR CEVDET TUNADAN HARİKA ETKİLİ ÇÖZÜM !!!
 
Herkesin başına gelebilecek toplar damar genişlemesine yada şişmesine denir. Genelde bacaklarımızın diz altında kalan bölümlerinde görünür. Erkeklerde daha az görünen bu hastalık genelde bayanlarda görünür. Bayanlarda Daha fazla görünmesinin nedeni ise erkeklerin bacak kası yapısı ile bayanların bacak kası yapılarının farklı olmasıdır.
 
Bacakların alt kısımlarında kırmızı ince çizgiler görüyorsanız sizde artık varislisiniz denebilir. Varis yüzünden etek yada şort giyen bayanların görünümleri rahatsızlık verebilir. Mutlaka tedavi edilmesi gereken bir damar hastalığıdır.

DR. C. TUNA BİBERLİ MASAJ JELİNİN KULLANIM ÖNERİSİ:
Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. En iyi etkiyi almak için her kullanımdan önce ılık bir bezle uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.) Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin.
Not: En iyi etkiyi almak için Dermapeel ipek kesenin üzerine sürüp uygulayın.
 
Sabah akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın. 
 
Triclosan,Paraben,Parafin İÇERMEZ!

1103010
© 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.

Please publish modules in offcanvas position.