Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

Farmasi Katalog

katalog online farmasi

Bizi Takip Edin

Telefon Numaramız

Bu site Farmasi Elmas Direktörü

 Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

+90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

Arama Kutusu

Aktif Ziyaretçi Sayısı

42 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Manyetik Alın Bandı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

farmasi manyetik alin bandi

Farmasi Manyetik Alın Bandı

MANYETİK TERAPİ İLE İLGİLİ YAPILAN İLK BİLİMSEL ÇALIŞMA

Manyetik Alın Bandıyla yapılan çalışma beni en çok etkileyen çalışmalardan biridir çünkü Japon bilim adamı Prof.Dr. Nakagawa uzay bilimi ve astronotlarla ilgilenirken, astronotların sağlığı üzerine Dünya'nın kendi manyetik alanının etkilerini fark ediyor ve bunu bir çalışma ile literatüre sokmak istiyor.
ÇALIŞMA; Manyetik Alın Bandı 1976 yılında 12 bin gönüllü üzerinde yapılıyor. Gönüllülerin ortak özelliği Dünya'nın kendi manyetik alanından( manyetik kutuptan-Kuzey Kanada) uzak yaşayan insanlardan oluşuyor olmasıdır! Kişilerde görülen hastalık belirtileri (semptomlar); Kalp-damar rahatsızlıkları, kas sistemi rahatsızlıkları, depresyon, uyku bozuklukları ve kronik yorgunluk!
Uygulanışı; 2 ay süre ile manyetikli bantlar uygulanıyor.

Sonuç; Hasta şikayetlerinde %90 oranında iyileşme!

Bu çalışmada bana göre en güzel olan sonuç ise; hastaların tümünde hiç bir yan etki yaşanmamış olması!
Yan Etkisi Olmadan %90 Başarı Oranı ile bu çalışma 1976'da bilimsel literatüre giren ilk çalışmadır!

Şunu sorabiliriz rahatlıkla;

Hangi hasta grubu kendilerine YAN ETKİSİZ olarak sunulan %90 başarı oranı ile dünya sağlık literatürünegirmiş bir yöntemi geri çevirir?

Manyetik Alın Bandı Terapi başarıları çeşitli bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış 1998 yılında Dünya Sağlık Örgütü Enerji Birimi tarafından kabul görmüş bir alternatif tıp yöntemidir ve sanırım şunun farkında olmakta fayda var, insanlara kabul görmüş bir yöntemi yan etkisiz olarak sunuyor olmak, herkesin bu ürünleri rahatlıkla önerebileceğinin göstergesidir.

Uyarı; Manyetik takılarla kalp pili taşıyan hastalar üzerinde yapılmış bir çalışma olmadığından asla önerilmemelidir! Diğer tüm hasta gruplarına manyetik terapiyi önerebilirsiniz.

Sinir hücrelerine baskılar sonucu ortaya çıkar. Kötü hava durumu gibi, günlük yaşamdaki stres baskısı gibi, yeterli su içmemek gibi olaylar sinir hücreleri zarlarına baskı yapar kanın top top hale gelerek akışının yavaşlamasına o da ağrıya sebep olur. Başa takılan banttaki 12 000 Gaussluk neodyum mıknatısların magnetik dalgaları ile alyuvarların için de ki demirlerle etkileşime geçerek plakalaşmış alyuvarları birbirinden ayırır ve her birini ayrı ayrı oksijen taşır hale getirerek beyne oksijen sağlamış olur ve baştaki ağrının yok olmasını sağlar. 

Baş ağrısının en önemli sebebi beynin oksijensiz kalmasıdır.

  • Migren rahatsızlığını, kulak çınlamasını ve ağır işitmeyi ortaya çıkaran sebepleri de manyetik dalgalar aynı şekilde ortadan kaldırarak rahatsızlıkların iyileşmesinde yardımcı olur.
  • Kesinlikle günde 10 bardak alkamineli suyu da içmek gereklidir ki vücutta manyetik dalgalar yayılıp rahatsızlıkların iyileşmesine faydalı olsun.
  • Migren, baş ağrıları, kulak çınlaması da %92 magnetikterapi ile destek. Bu faydayı görmek için AlkaMineli ve Sole Magnetic su çubuğu ile canlandırılmış su içmek gerekir.

 Ürün Kodu: 7000883

 

© 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.

Please publish modules in offcanvas position.