Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

Farmasi Katalog

katalog online farmasi

Bizi Takip Edin

Telefon Numaramız

Bu site Farmasi Elmas Direktörü

 Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

+90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

Arama Kutusu

Aktif Ziyaretçi Sayısı

31 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Manyetik Su Canlandırıcı Çubuk

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

farmasi manyetik alin bandi

Farmasi Manyetik Su Canlandırıcı Çubuk

SOLE MAGNETİC SU ÇUBUĞU VE TABLASI İLE EDİLEN CANLI (İONİZE) SU, DİĞER HİÇ BİR SUDA BULUNMAYAN 13 FARKLI İÇERİK VE ÖZELLİĞE SAHİPTİR:

1) Su Canlandırıcı Çubuk hexagonal (altıgen) şekillidir (kar tanesi gibi). Dünyada içilebilecek en sağlıklı içme suyu olarak görülmektedir. Aynı zamanda pentagonsal şekilli su [ örneğin damıtılmış suyun %97’si pentagonsal (beşgen şekillidir) ] ölü sudur. Balık ve yosunlar pentagonsal (beşgen) şekilli moleküler su içeriğini içerirler bu nedenden ötürü çok kısa ömürlüdürler ve çabuk ölürler.

2) Su Canladırıcı Çubuk hidrojen bağı ile yapılandırılmış sudur. İnsan bedeninde meydana gelen tüm Bio-kimyasal süreçler hücre düzeyinde gerçekleşmektedir. Bu hayati süreçlerin idame ettirilmesi aşamasında hidrojen bağı ile yapılandırılmış su çok önemli bir rol oynamaktadır.

3) Su Canlandırıcı Çubuk sayesinde su hareketli hale gelir. Suda bulunan elektronlar ya sağa ya da sola doğru dönerler. Eğer elektronlar hızlı biçimde sola doğru dönüyorlarsa bu o suyun canlı ve hayatta olduğunun bir göstergesidir. Sadece iyonize su bu kaliteye sahip bir sudur.

4) Canlı su düşük yüzey direncine sahip tek sudur. Bu durum suyun ve gıdaların vücut tarafından çok daha iyi emilmesine yardımcı olur.

5) Canlı su çok yüksek bir alkali pH düzeyine sahiptir. Diğer sulardan 100 ila 1000 kat daha fazla Alkalidir. Alkali su vücutta oluşan asidi (asidozu) bedenden uzaklaştırır ve alkali düzeyini artırarak hastalıkları ve hastalıkları oluşturan nedenleri minimize eder.

6) Canlı su Süper İletim İçeriklerine sahiptir. Sadece iyonize su elektrik yükünü taşıyabilir ve bu durum suya canlılık veren bir yapının oluşmasına neden olur.

7) Canlı su 4 ile 6 H2O molekülü içeren molekül kümeleri içerir. Nükleer Manyetik Rezonans diğer sularda yapının üç kat daha yoğun olduğunu göstermiştir. Diğer sular 10 ile 15 H2O molekülü içermektedir. Bu kümelenme redüksiyonu (azaltılması) hücresel iyonize su emilimini artırır.

8) Canlı su “saf veya bakir su” olarak tanımlanmaktadır. Suyun temas içine geçtiği her şey su üzerinde elektromanyetik frekans izi bırakmaktadır. Negatif frekanslar Kanser gibi hastalıklarla ilişkilendirilmekte olup iyonize su frekans yükü “reset” yüksüz EMF yapısına sahip sudur.

9) Canlı su küçük su molekül kümelerine sahip sular hücrelerdeki su kanallarından geçmek kaydı ile hücreye nüfuz ederler ve hücre temizlenmesini sağlarlar. Büyük su molekül kümelerine sahip sular hücrelerdeki “Su Kanalları”ndan geçip hücreye nüfuz edemezler.

10) Bir bardak canlı suda milyonlarca Hydroxyl iyonu mevcuttur. Canlı suyun haricindeki hiçbir su bu yapıya sahip değildir. Hydroxyl iyonları Kanser oluşturan sebepleri ve yıkıcı serbest radikalleri 'nötralize' eden iyonlardır.

11) Canlı su Oksijen ve Hidrojen molekül açısını artırmak kaydı ile bendenin oksijenlenmesini sağlar. Canlı suyun haricindeki mevcut hiçbir su bu yapıya sahip değildir.

12) Canlı su pozitif polariteye sahiptir. Diğer suların tamamına yakını negatif polariteye sahiptirler. Sadece pozitif polariteye sahip su hücresel düzeyde toksinleri bağlayarak vücudun arınmasını sağlar.

13) Canlı su yüksek oranda pozitif yüke sahiptir. Bu durum hücrelerin birbirlerine verimli biçimde foton transferi iletmelerine sebep olarak üretici ve hayati hücreler arası iletişimi artırır. Canlı su diğer suların tamamından binlerce kat daha sağlıklıdır. Canlı su içen herkes iyonize su içmeyenlere nazaran çok daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürdürürler.

Ying yang dengedir, doğanın dengesi bozulduğunda felaketler, insanın dengesi bozulduğunda hastalıklar olur. Bu dengeyi koruyan en önemli etkende mıknatıstır. Dünyanın ve insanın dengeli olabilmesi için magnetiğeihtiyacı var.

Ürün Kodu: 7000884

© 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.

Please publish modules in offcanvas position.