Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

Farmasi Katalog

katalog online farmasi

Bizi Takip Edin

Telefon Numaramız

Bu site Farmasi Elmas Direktörü

 Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

+90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

Arama Kutusu

Aktif Ziyaretçi Sayısı

53 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Neden Farmasi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
NEDEN FARMASİYİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bugünlerde yaşadığınız hayattan memnun değilseniz, hayal ettiğinizden çok farklı bir hayat yaşıyorsanız, bunun sebebi yıllar önce aldığınız bazı yanlış kararlardır. Bu yanlış kararlar sizi istediğiniz hayatın çok uzağına taşımış, ve bugün içinde yaşadığınız kısır döngüyü yaratmıştır. Hayatınızda belki yıllardır yaşadığınız kısır döngüyü ortadan kaldırmak Network Marketing ile mümkündür.

Ek Gelir

Maddi Özgürlük

Kendi İşine Sahip Olmak

Daha Fazla Boş Zaman

Bireysel Gelişim

Başkalarına Yardım Etmek

Yeni İnsanlarla Tanışmak

Güzel Bir Emeklilik

Miras Bırakmak

Daha lüks bir yaşam

Neden Farmasi Sorusuna Verilecek Cevaplar İse;

 • Ailemin ve çocuklarımın sağlığı benim için çok değerli.

 

 • Farmasi ürünlerini güvenerek kullanıyor ve tavsiye ediyorum.

 

 • Farmasi'nin Sağlık Bakanlığı onayı , Helal Sertifikası, ISO9001 Kalite Güvencesi Sertifikası, GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası,  ISO 22716 Kalite Güvencesi Sertifikası, TSE Belgesi, Indiana University FDA Standartları Uyum Belgesi var. 

 

 • Farmasi sayesinde hayallerimi gerçekleştiriyorum.

 

 • Kariyer,ev,araba,tatil hepsine sahip oluyorum.

 

 • Farmasi sayesinde geleceğim güvence altında. Çocuklarıma miras bırakabileceğim bir işim var.

 

Daha ne olsun ? En iyisi Farmasi...

 • Çalışma zamanları kişinin kendisine bağlıdır : Farmasi sektörde ister tam zamanlı isterseniz yarı zamanlı çalışabilirsiniz. İsterseniz sadece Frmasi ürünlerinin kullanıcısı olun ve hiç ve hiç satış yapmayın. Ne zaman, nerede ve ne şekilde çalışacağınız tamamen sizin tercihinizdir.

 • Farmasi Ürünlerini kullanırken ihtiyaçlarınızı ucuza mâl edersiniz : Daha öncede belirttiğimiz gibi ürün ya daha ucuz fiyattan ya da eşdeğer fiyattan piyasaya sunulur. Fakat genelde daha ucuzdur ve siz bu sistem sayesinde ürünü alırken bile kâr edebilirsiniz.

 • Farmasi'de çalışmak bilgi ve deneyim gerektirmez : Bu sektöre başlamanız için sizden herhangi bir diploma, bilgi, deneyim istenmez. Başarılı olmak içinde üstün yeteneklere ihtiyacınız yoktur. Birçok eğitim ve bilgiyi sizi dahil eden kişiden ve şirketten alırsınız.

 • Kazançlarınız sizinle sınırlıdır : Ne kadar kazanabileceğiniz sorusunun cevabı tamamen sizdedir. Hiçbir iş ve yatırımdan kazanamayacağınız parayı da kazanabilirsiniz, hiçbir şey de kazanmayabilirsiniz. Kısacası bu işte siz ne verirseniz size kat kat fazlasıyla geri döner.

 • Farmasi Kazandır – Kazan : Bu iş modelinin en güzel yanlarından biride dahil ettiğiniz kişilerin bu işten para kazanmasına ne kadar yardımcı olur ve sağlarsanız, siz de o orantıda kazanırsınız. Bu sizi dahil eden kişi içinde geçerlidir. İşte bu! Tek başına kazanmak yok, beraber kazanacaksınız.

 

Farmasi Kayıt formunu doldurun biz sizi arayıp bilgilendirelim.

 
 
 
 
 
© 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.

Please publish modules in offcanvas position.